Tänavakultuuri linnalaager / Tiimid

Arutage lapsega läbi, mis tiimis ta soovib kaasa lüüa. Üks lapse saab, laagri ajal, osaleda ainult ühe tiimi tegemistes.

Robootikatiim

Noored vanuses 7-10

Oled oodatud robootika tiimi, kui  soovid legodest roboteid ehitada ning neid liikuma panna.

Robootikatiim tutvustab mehaanika ja programmeerimise põhitõdesid lihtsas ja arusaadavas keeles algajatele. Töö toimub paarides LEGO WeDo 2.0 robotite baasil. Ehitame erinevaid mudeleid nii õpetuste järgi kui ka iseseisvalt. Planeerime, ehitame, progeme ja veidi ka joonistame, et laagri lõpuks oleks äge ühistöö teistele esitlemiseks.

Tänavatantsutiim - kohad täis

Noored vanuses 7-15

Ootame siia kõiki noori kes armastavad tantsida, liikuda, särada ja energiat. Katsetame erinevaid tantsustiile ning üritame rakendada tantsus akrobaatilisi elemente. Kindlasti valmistame laagri jooksul ühe vägeva street show tantsu, mida hiljem kõigile esitame. Tantsida on lõbus, lahe ja tekitab ülimalt hea tunde. Tants ühendab inimesi ja sõpru. Tantsuga paneme särama kogu maailma enda ümber.

Selga mugavad riided ja jalanõud tantsimiseks!

Loovustiim

Noored vanuses 7-15

Oled oodatud loovustiimi kui tunned huvi käsitöö vastu ning soovid oma kätega midagi huvitavat valmistada. Käsitleme erinevaid käsitööliike, valmistame pärlitest kaelakeesid ja kõrvarõngaid, töötame vildi ning paberiga. Laagri lõpuks on valminud omanäolised esemed ning  olemas esmane käsitöö kogemus.

Seiklustiim - kohad täis

Noored vanuses 7-13

Matkamine ja metsas liikumisel on kõige tähtsam suhtumine – seiklustiimis paneme sind proovile. Oleme nii maa peal kui vee sees, leiame end nii Keila jõel kanuudest kui ratastel (hoiustamisvõimalus olemas). Saad kaasa elementaarsed esmaabi- ja päästeoskused oma ala professionaalidelt ning parema suhtumise loodusesse.

NB! Neljapäeval kohtume Keila jõe kallastel ja täpse asukoha anname nädal enne laagri algust. Kaasa ujumisriided ja rätik.

Kaasa joogivesi, vihamajõpe ja teisipäeval jalgratas, kiiver. Selga mugavad kinnised jalanõud, pika säärega püksid ja peakate.

Fototiim

Noored vanuses 10-15

Öeldakse, et üks pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna. Aga kuidas oma fotod kõnelema saada? Ja mida räägivad fotod enda autori kohta?

Tule liitu Fototiimiga ja saa teada! Tutvume üheskoos fotomaailmaga ja teeme vahvaid praktilisi ülesandeid.

Fototiimiga on oodatud ühinema kõiki noored fotohuvilised. Võta kaasa uudishimu, rõõmus meel ja seade, millega pildistada – sobib nii telefon, kompaktkaamera kui ka suurem fotokaamera. Parim kaamera on see, mis sul parasjagu kaasas on!

Kõik fototiimi osalejad saavad laagri läbinuna öelda, et on fotograafina osalenud näitusel, sest tehtud töödest paneme laagri lõppedes kokku ühe eriti ägeda väljapaneku.

Kohtumiseni laagris!

Teadustiim

Noored vanuses 7-10

Teadustiim on noortele, kel on huvi erinevate loodusteaduste vastu, kes armastavad küsimusi esitada ja kellele meeldib oma kätega midagi lahedat valmis teha. Viie laagripäeva jooksul katsetame tuule, vee ja valgusega ning kõigega, mida köögist leida võib. Uurime õues loodust, leiutame käepäraste vahenditega ja muidugi mängime. Laagri lõpuks seame valmis väikese näituse, kus esitleme kõigile huvilistele oma eksperimentide tulemusi.