Tänavakultuuri linnalaager / Tiimid

Arutage lapsega läbi, mis tiimis ta soovib kaasa lüüa. Üks lapse saab, laagri ajal, osaleda ainult ühe tiimi tegemistes.

Säravad lavatähed - kohad täis

Noored vanuses 9-15

Tahad teada, kuidas fantaasia vabaks lasta ning erinevates rollides muljetavaldavalt hästi end tunda?

Tule harjuta lavalist liikumist ning mängi koos teistega erinevaid mänge improteatri stiiliga tiimis. Läbi mängu ja näitlemise õpid positiivset ellusuhtumist ning areneb nii esinemisoskus kui enesekindlus. Paljud tegevused viiakse läbi mängulises vormis, mis annab noorele võimaluse häid sõpru leida ning sotsiaalseid oskusi arendada.

Graffititiim - hetke kõik kohad täis

Noored vanuses 11-15

 

Kui mõtled, et läbi kunsti end väljendada oleks vinge ning soovid lähemat tutvust teha tänavakunstiga, siis see tiim on sulle. Sukeldume graffiti maailma läbi pisemate tööde ning koos valmistame ühe suurteose, mis jääb kaunistama kultuurimaja peaukse juures olevat välisseina.

Kaasa T-särk ja püksid, mis võivad saada värviseks!

Loovustiim

Noored vanuses 7-15

 

Loovustiim avab põneva maailma, kus saad tutvust teha käsitööga ning oma loovust läbi huvitavate tegevuste arendada. Käsitöö on ülimalt mitmekülgne ala, kus töötame pärlite, kangaste ja paberiga. Laagri lõpuks on valminud lahedad ja omanäolised esemed!

Seiklustiim - kohad täis

Noored vanuses 10-15

Matkamine ja metsas liikumisel on kõige tähtsam suhtumine – seiklustiimis paneme sind proovile. Õpid ära elementaarsed esmaabi- ja päästeoskused oma ala professionaalidelt ning parema suhtumise loodusesse. Lisaks saad huvitava kogemuse, kuidas metsas varjualust ehitada, lõket ja süüa teha ning kuidas liikuda nii, et ära ei eksi.

Kaasa joogivesi, vihamajope ja selga mugavad kinnised jalanõud, pika säärega püksid ja peakate.

Fototiim

Noored vanuses 10-15

Tänavune fototiim viib meid meelejäävale rännakule!

Tutvume fotomaailmaga, uurime mida uut ja huvitavat on meil sellest õppida ning loome koos vingeid ülesvõtteid ja mälestusi.

Fototiimiga on oodatud ühinema kõik noored fotohuvilised olenemata eelnevast kogemustest. Võta kaasa uudishimu, rõõmus meel ja seade, millega pildistada – sobib nii telefon, komapaktkaamera kui ka suurem peegelkaamera. Parim kaamera on see, mis sul parasjagu kaasas on!

Laagri lõpetuseks panema üles näituse tehtud töödega ja võtame koju kaasa oma enda fotodega täidetud mälestusraamatukesed.

Teadustiim - hetkel kõik kohad täis

Noored vanuses 7-10

Teadustiim on noortele, kellel on huvi erinevate loodusteaduste vastu, kes armastavad küsimusi esitada ja kellele meeldib oma kätega midagi lahedat valmis teha. Laagri jooksul tutvume ohutusega teaduskatsetes, katsetame hapete ja aluste põhiseid reaktsioone ning valmistame lima ja plastiliini. Laagri lõpuks esitleme kõigile huvilistele oma eksperimentide tulemusi. Kõik tegevused toimuvad noorele sobivas keskkonnas ja lihtsas ning arusaadavas sõnastuses.

Mustkunstitiim - kohad täis

Noored vanuses 7-15

Mustkunsti tiimis saad professionaalse mustkunstniku Fred-Erik Johansoni käe all erinevaid klassikalisi mustkunsti trikke tegema ja esitama õppida. Kohtumistel tutvustatakse erinevaid mustkunsti liike, õpitakse meisterdama rekvisiite, treenitakse käteosavust, arendatakse loogilist mõtlemist ja tehnilist taipu ning eneseväljendust ja esinemisjulgust. Õppetundides pannakse kokku ka väike esinemiskava, millega noored linnalaagri lõpuüritusel üles saavad astuda.