Tunneme rõõmu suvest
Info +372 56 606 229

Tänavakultuuri linnalaager / Tiimid

Arutage lapsega läbi, mis tiimis ta soovib kaasa lüüa. Üks lapse saab, laagri ajal, osaleda ainult ühe tiimi tegemistes.

Animatsioonitiim

Noored vanuses 7-9 aastat

Tiimi eesmägiks on iga päev proovida ja katsetada erinevate multikatehnikatega. Animatsioon pakub võimalust mitmekülgseks tegevuseks ja seob erinevaid loomingulisi alasid. Mõtleme välja lugusid, joonistame, meisterdame, pildistame, monteerime, helindamine. Igaüks saab ise teha oma esimese joonisfilmi.

 • Võimalusel neljapäeval kaasa  võtta telefon koos laadijaga, et proovida animeerimist.

Kohatasu 95 eurot.

Fototiim

Noored vanuses 10-15 aastat

Kogunemiskoht kõigile noortele, kes soovivad rohkem teada saada sellest kuidas üks pilt kaamerasse jäädvustub ning katsetada erinevaid vahvaid nippe üha paremate piltide tegemiseks. Pildistame mitmesuguseid teemasid alates portreedest ning lõpetades loodusega. Sealjuures arendame ka enda loovat meelt ning arutame, mis ühe või teise foto heaks teeb. Reedeks koostame kõikide osalejate parimatest töödest fotonäituse.
Oled oodatud, kui tunned huvi imelise fotokunsti vastu!

 • Kaasa võtta fotoaparaat või telefon

Kohatasu 85 eurot.

Graffititiim

Noored vanuses 11-15 aastased

Sulle meeldib joonistamine ja tunned huvi kunsti vastu – pead osalema kindlasti graffiti tiimis. Stencil Workshop. Lõuendite maalimine omatehtud šabloonidega+segatehnikad.

Kultuurikeskuse suure seinapildi maalimine.

 • noored peaksid arvestama oma riietuses, et need võivad saada värviseks.

Kohatasu 85 eurot

Loovustiim

Noored vanuses 7-15 aastased

Märksõnadeks: peenem näputöö väikeste seemnehelmestega, töö paberiga ehk kollaaž, kindlasti on kasutuses ka sellised materjalid nagu vilt ja kangas. Laagri lõpuks on oma kätega tehtud palju huvitavad esemeid nagu näiteks käevõru, kõrvarõnga, näpunukk, pildiraam jne.

Kohatasu 85 eurot

Mustkunstitiim - KOHAD TÄIS

Noored vanuses 7-15 aastased

Mustkunsti tiimis saab professionaalse mustkunstniku Fred-Erik Johansoni käe all erinevaid klassikalisi mustkunsti trikke valmistama ja esitama õppida. Tundides tutvustatakse erinevaid mustkunsti liike, õpitakse meisterdama rekvisiite, treenitakse käteosavust, arendatakse loogilist mõtlemist ja tehnilist taipu ning eneseväljendust ja esinemisjulgust. Õppetundides pannakse kokku ka väike esinemiskava, millega kõik õpilased linnalaagri lõpuüritusel üles saavad astuda.

Kohatasu 95 eurot

Robootikatiim - KOHAD TÄIS

Noored vanuses 9-15 aastased

Mehaanika ja programmeerimise põhitõed lihtsas ja arusaadavas keeles algajatele. Töö toimub paarides EV3 robotite baasil. Laagri lõpuks saavad kõik oma robotkoera teistele tiimidele tutvustada.
Oled oodatud robootika tiimi, kui  soovid legodest roboti ehitada ning selle liikuma panna.

Kohatasu 85 eurot

Seiklustiim

Noored vanuses 7-15 aastased

Elu on siis seiklus kui sa ei karda väljakutseid! Valmistame sind ette seiklusteks erinevates olukordades. Kuidas otsida metsas inimest, asju? Milline varustusega  lähed metsa? Milline on metsas liikuja ABC ja mis teha kui oled eksinud? Esmaabi koos teoori ja praktikaga. Orienteerumine kaarti, koordinaatide ja nutitelefoni järgi. Relvade ohutus (nuga, kirves, vibu õhupüss jne).

Valmis tuleb olla ka pikemaks jalgrattamatkaks – orienteeruvalt 30-40km.

 • Iga päev jalgratas, rattalukk ja kiiver
 • peakate
 • Jalga kinnised jalanõud ja pikad püksid. Metsas on palju seiklemist
 • Sääsetõrjevahend kaasa
 • Seljakott
 • Vihmakindel jope ja soojade ilmadega ka dressipluus kaasa
 • Joogivesi

Kohatasu 85 euri

Tänavatantsutiim

Noored vanuses 7-15 aastased

Ootame siia kõiki noori kes armastavad tantsida,liikuda, särada ja energiat. Õpime erinevaid tänava tantsu stiile,  nagu Hip-Hop, Street-Jazz, House, Vouge. Kindlasti valmistame laagri jooksul ühe vägeva street show tantsu, mida hiljem kõigile esitame. Tantsida on lõbus,lahe ja tekitab ülimalt hea tunde. Tants ühendab inimesi ja sõpru. Tantsuga paneme särama kogu maailma enda ümber.

 • Selga mugavad riided tantsimiseks

Kohatasu 85 eurot