Tänavakultuuri linnalaager / Tiimid

Arutage lapsega läbi, mis tiimis ta soovib kaasa lüüa. Linnalaagri jooksul saab laps osaleda enda valitud ja registreerimisankeedil märgitud tiimi tegemistes.

Graffititiim

Noored vanuses 11-15

 

Kui mõtled, et läbi kunsti end väljendada oleks vinge ning soovid lähemat tutvust teha tänavakunstiga, siis see tiim on sulle. Sukeldume graffiti maailma läbi pisemate tööde ning koos valmistame ühe suurteose, mis jääb kaunistama kultuurimaja peaukse juures olevat välisseina.

Kaasa T-särk ja püksid, mis võivad saada värviseks!

Loovustiim - KOHAD TÄIS

Noored vanuses 7-15

 

Kui tunned, et enda loovuse väljendamine erinevate käsitööliikide kaudu on sinu spetsialiteet, siis tule linnalaagri loovustiimi! Nelja päeva jooksul katsetatakse helmeste kasutamise, erinevate maalimistehnikate, kollaažide meisterdamise ja veel muu põnevaga. Laagri lõpuks on valmis hulk isikupäraseid esemeid, mille saab meenetena koju kaa!

 

Seiklustiim - KOHAD TÄIS

Noored vanuses 10-15

Matkamine ja metsas liikumisel on kõige tähtsam suhtumine – seiklustiimis paneme sind proovile. Õpid ära elementaarsed esmaabi- ja päästeoskused oma ala professionaalidelt ning parema suhtumise loodusesse. Lisaks saad huvitava kogemuse, kuidas metsas varjualust ehitada, lõket ja süüa teha ning kuidas liikuda nii, et ära ei eksi.

Kaasa joogivesi, vihamajope ja selga mugavad kinnised jalanõud, pika säärega püksid ja peakate.

Fototiim

Noored vanuses 10-15

Tänavune fototiim viib meid meelejäävale rännakule!

Tutvume fotomaailmaga, uurime mida uut ja huvitavat on meil sellest õppida ning loome koos vingeid ülesvõtteid ja mälestusi.

Fototiimiga on oodatud ühinema kõik noored fotohuvilised olenemata eelnevast kogemustest. Võta kaasa uudishimu, rõõmus meel ja seade, millega pildistada – sobib nii telefon, komapaktkaamera kui ka suurem peegelkaamera. Parim kaamera on see, mis sul parasjagu kaasas on!

Laagri lõpetuseks panema üles näituse tehtud töödega ja võtame koju kaasa oma enda fotodega täidetud mälestusraamatukesed.

Animatsioon

Noored vanuses 7-10

 

Tahaksid saada multikameistriks?

Liitu animatsioonitiimiga ning avasta oskuseid, mille olemasolust sa veel teadlik ei olnud!

Tutvume animatsiooni võlumaailmaga ja loome lihtsate vahenditega ägeda animatsiooni. Selle käigus katsetame erinevaid tehnikaid, trikke ja nippe. Selleks kasutame tahvelarvutit ja näiteks legoinimesi, mudelautosid, plastiliini jne. Animatsioonitiimi on oodatud kõik noored kellel eelnev kogemus puudub ja noored, kes juba oskavad multikat luua, kuid soovivad oma oskused uuele tasemele viia.

Laagri lõpuks valmib üks äge ja omaloominguline animatsioon.

 

Mustkunstitiim - KOHAD TÄIS

Noored vanuses 7-15

Mustkunsti tiimis saad professionaalse mustkunstniku Fred-Erik Johansoni käe all erinevaid klassikalisi mustkunsti trikke tegema ja esitama õppida. Kohtumistel tutvustatakse erinevaid mustkunsti liike, õpitakse meisterdama rekvisiite, treenitakse käteosavust, arendatakse loogilist mõtlemist ja tehnilist taipu ning eneseväljendust ja esinemisjulgust. Õppetundides pannakse kokku ka väike esinemiskava, millega noored linnalaagri lõpuüritusel üles saavad astuda.