Tunneme rõõmu suvest
Info +372 56 606 229

Noortelaager Augustitreff 6-10. august 2018

Noortelaager Augustitreff ootab taas oma vanu ja uusi sõpru, kes soovivad suvevaheaega veeta loovalt, arendavalt ja tegusalt.

Lisaks suurele mängualale Vanamõisa Vabaõhukeskuses, on lapsi lõbustamas unustamatu meelelahutusprogramm koos erinevate õpetlike töötubade ja viie vahva teemapäevaga. Tegevused on päevakavas nii gruppide sisesed, kui ka ühised.

Laager toimub iga päev E-R kell 10.00-17.00 (kogunemine 9.00-10.00) Laagrinädal lõppeb reedel noorteüritusega ning on seetõttu pisut pikem, kui eelmised päevad ( 10.00-18.30)

Osalema on oodatud lapsed vanuses 7-15a kõikjalt üle Eesti.

käsitöö

Meisterdamise päev – Ise olen ilu looja.

Kasutame erinevaid esemeid –taaskasutatud materjalidest ja loodusest ning kindlasti pakub see põnevust nii poistele kui ka tüdrukutele. Nooremad lapsed teevad endale jõukohaseid  esemeid ja vanemad lapsed saavad toreda väljakutse meisterdamise osas.

Loomade päev

Loomade päev – Sarvikud ja sulelised.

Külla tulevad erinevad loomad kellega lasetel on võimalik tutvust teha: salapärane taimeriik, putukad ja roomajad. Tutvuda saab koduloomade eluga.

seiklus

Seikluse päev – Oi, kuidas mulle meeldib seigelda…

Õpetame noori leidma võimalusi seiklemiseks, orienteerumine looduses kaardi abil ja ülesannete lahendamine jne. Päeva läbivaks teemaks on seiklemine ja seiklus looduses. Selle päeva põnevam osa saab kindlasti olema aardejaht / geopeitus.

spordipäev

Spordipäev – Virk on mõistus ja terve keha, jõuad mõista, hoida reha!

Päeva sisaldab aktiivset liikumist, vibuvõistlus ning võistlused erinevates meeskonnamängudes ja individuaalaladel. Päev on täis energiat ja liikumist. Kui ilm on sobilik toimub ka suurejooneline veesõda kõikide lase vahel.

laat

Showpäev – Võtaks ette, teeme ära, palgele lööb siis tehtu sära!

Päeva esimeses pooles valmistuvad lapsed õhtuseks ürituseks. ( erinevad etteasted, kookide ja võileibade valmistamine jne.)

Päeva teises pooles valmistab iga rühm ette oma kohviku, kus kontserdi ajal toimub omavalmistatud suupistete müük. Müügist saadud raha annetatakse oma rühma poolt valitud südamelähedasele heategevusorganisatsioonile.

laagri lõpp

Reedel kell 17:30-18:30 toimub laagri pidulik lõpetamine, kuhu on oodatud kõik lapsevanemad ja külalised.

Laagri maksumus on 90 eurot. (hind  sisaldab kogu programmi ja toitlustust).

Noortelaagri korraldab MTÜ Vanamõisa küla koostöös MTÜ Pere Heaks.

Põnevad tegevused iga päev!