Tunneme rõõmu suvest
Info +372 56 606 229

Noortelaager Augustitreff 7-11. august 2017

Noortelaager toimub iga päev kell 10.00-17.00 (kogunemine 9.00-10.00) ning on täis põnevaid tegevusi. Laagrinädal lõppeb reedel noorteüritusega, kus üles astub noortebänd ja laagris osalenud noored ise, seega reedene päev on ka pikem – algab kell 10.00 ja lõppeb 18.30. Laagrinädala päevakavas on nii gruppide sisesed tegevused, kui ka ühised ettevõtmised. Linnalaagris on viis põnevat teemapäeva, millest võtavad osa kõik lapsed vanuses. Ootame lapsi vanuses 7-15 a.

käsitöö

Meisterdamise päev – Ise olen ilu looja.

Päeval saab meisterdada erinevaid esemeid –taaskasutatud materjalidest ning kindlasti saab olema päeva põnevam osa oma trummi meisterdamine ning reedel toimub trummide show.

Loomade päev

Loomade päev – Sarvikud ja sulelised.

Külla tulevad erinevad loomad kellega lasetel on võimalik tutvust teha: salapärane taimeriik, putukad ja roomajad. Tutvuda saab koduloomade eluga.

seiklus

Seikluse päev – Oi, kuidas mulle meeldib seigelda…

Õpetame noori leidma võimalusi seiklemiseks, orienteerumine looduses kaardi abil ja ülesannete lahendamine, tutvutakse erineva sõjaväe tehnikaga jne. Päeva läbivaks teemaks on seiklemine ja seiklus looduses. Selle päeva põnevam osa saab kindlasti olema geopeitus.

spordipäev

Spordi- ja tehnikapäev – Virk on mõistus ja terve keha, jõuad mõista, hoida reha!

Päeva sisustab orienteerumine, võistlused erinevates meeskonnamängudes ja individuaalaladel. Huvilised saavad ka tutvuda rallisõitjate eluga ning masinatega. Päev on täis energiat ja liikumist. Külla tulevad ka üllatuskülalised.

laat

Showpäev – Võtaks ette, teeme ära, palgele lööb siis tehtu sära!

Päeva esimene osas on suur ettevalmisuts õhtusele üritusele: erinevad etteasted, kookide ja võileibade valmistanime jne. Päeva teine pooles laagris osalejad avavad kontserdi raames oma kohviku. Müügist saadud raha annetatakse oma rühma südamelähedasele heategevusorganisatsioonile.

laagri lõpp

Reedel toimub laagri pidulik lõpetamine, kuhu on oodatud kõik lapsevanemad ja külalised kell 17:30-18:30

Laagri maksumus on 85 eurot, mis sisaldab kogu programmi, toitlustust ja T-särki.

Noortelaagri korraldab MTÜ Vanamõisa küla koostöös MTÜ Pere Heaks.

Põnevad tegevused iga päev!

Trummide show ja heategevuslik koogimüük. Külla tuleb Eesti tuntud YouTuber.