Tunneme rõõmu suvest
Info +372 56 606 229

Tänavakultuuri linnalaager / Registreerimine / 2019

Registreerimine laagrisse toimub alloleva ankeedi kaudu. Peale registreerimisankeedi nõuetekohast täitmist ja edastamist saadame Teile info kohatasu maksmise kohta. Teie poolt esitatud registreering jõustub peale kohatasuarve laekumist arvel näidatud pangakontole. Laager ei ole koolitusasutus ja seetõttu ei ole võimalik laagri tuusikult tulumaksu tagastust küsida.

Tänavakultuuri linnalaagri osalustasu suurus on 95.- euort. Alates 10. juunist on osalustasu suurus 105.- eurot. Osalustasu sisaldab Teie lapsele kõiki tegevusi, lõunasööki ja oodet.

Kohatasu palume kanda arve alusel MTÜ Pere Heaks arveldusarve: IBAN EE552200221045918570 Swedbank. Selgitusse palume märkida: lapse nimi või nimed ja tiim.

Kuni sissemaksu laekumiseni, on kohad kõigile teistele soovijatele vabad.

Enne lapse registreerimist laagrisse palume kindlasti tutvuda Tänavakultuuri Linnalaagri kodukorraga SIIT  ja üldtingimustega SIIT

REGISTREERIMISANKEET

LAAGRIS OSALEJA ANDMED


Vali tiim, kus laps soovib osaleda. Üks laps saab osaleda ainult ühe tiimi töös.
Vali tiim, kus laps soovib osaleda, Üks laps saab osaleda ainult ühe tiimi töös.
Vali tiim, kus laps soovib osaleda, Üks laps saab osaleda ainult ühe tiimi töös.

LASTEVANEMATE ANDMED

Saadetakse info broneeringu kinnituse koha

Ankeedis avaldatud andmed on konfidentsiaalsed ja ei kuulu avalikustamisele kolmandatele isikutele. Ankeedis olevad andmed on kasutamiseks Tänavakultuuri Linnalaagri kasvatajatele, meedikule ja laagri juhtkonnale.


Tänavakultuuri kodukord asub siin lingil ja üldtingimused on siin.
Eduka broneerimise korral saadetakse automaatselt broneeringu kinnitus teie poolt sisestatud e-posti aadressile. Juhul kui kirja ei saabu kümne minuti jooksul palume broneering uuesti teha.