Tunneme rõõmu suvest
Info +372 56 606 229

Tänavakultuuri linnalaager / Registreerimine

Registreerimine laagrisse toimub alloleva ankeedi kaudu. Peale registreerimisankeedi nõuetekohast täitmist ja edastamist, saadetakse Teile kohatasuarve. Teie poolt esitatud registreering jõustub peale kohatasuarve laekumist arvel näidatud pangakontole. Laager ei ole koolitusasutus ja seetõttu ei ole võimalik laagri tuusikult tulumaksu tagastust küsida.

Osalustasu maksmine toimub arve alusel.

Tänavakultuuri linnalaagri osalustasu suurus on 59-62€ vastavalt tiimi valikule. Osalustasu sisaldab kõiki tegevusi,  lõunasööki ja oodet.

Soodustused:

  • Pere üks laps osaleb kahes laagri vahetuses on ühe kohatasu soodustus viis eurot.
  • Kui ühest perest osaleb  kaks või enam last on ühe lapse osalustasu soodustus viis eurot.

Kohatasu palume kanda arve alusel MTÜ Pere Heaks arveldusarve: IBAN EE552200221045918570 Swedbank. Selgitusse palume märkida: lapse nimi või nimed ja arve nr.

Kuni sissemaksu laekumiseni, on kohad kõigile teistele soovijatele vabad.

Enne lapse registreerimist laagrisse palume kindlasti tutvuda Tänavakultuuri Linnalaagri kodukorraga SIIT  ja üldtingimustega SIIT

Iga lapse kohta täitke registreerimisankeet eraldi

REGISTREERIMISANKEET

LAAGRIS OSALEJA ANDMED


LAAGRI VAHETUSE JA TIIMI VALIK

Millises laagri vahetuses laps soovib osaleda?

LASTEVANEMATE ANDMED

Saadetakse info broneeringu kinnituse koha

INFO ARVE KOHTA Laagrikoht ühele lapsele maksab 56-62 eurot olenevalt tiimi valikust. Kui laps osaleb mõlemas laagris, siis ühe laagrikoha soodustus on viis eurot ehk kokku 10 eurot. Ühest perest osaleb laagris kaks ja enam last on laagrikoha soodustus viis eurot.


Tänavakultuuri kodukord asub siin lingil ja üldtingimused on siin.
Eduka broneerimise korral saadetakse automaatselt broneeringu kinnitus teie poolt sisestatud e-posti aadressile. Juhul kui kirja ei saabu kümne minuti jooksul palume broneering uuesti teha.