Tunneme rõõmu suvest
Info +372 56 606 229

Tiimijuhid

Fototiim

Elina

Fotograafia on minu jaoks elustiil. See tähendab võimalust märgata ümberringi toimuvat läbi minu enda filtri ning näidata ka teistele just seda, kuidas mina maailma tajun. Usun siiralt, et kõik saavad endas sellist märkamist arendada ning seetõttu huvitun lisaks fotograafiale ka pedagoogilise psühholoogia valdkonnast ning tegelen Tallinna Polütehnikumis õpetajatööga. Fotograafia juures on minu meelisvaldkond küll portreed, kuid hea meelega vaatan läbi kaamerasilma ka loodust ning humoorikat igapäevaelu. Täpsemalt saab minu töödega tutvuda kodulehel  www.elinamalleus.com

Seiklustiim

Eveli

Olen 8.a Sauevallakas, peres kasvab 3 last. Ka eelmisel aasta juhtisin koostöös mehe, vanema tütre ja lisa instruktoritega Linnalaagri seiklustiimi.
Meie pere moto on, et elus peab olema emotsioone, särtsu ja nalja – ning kõike seda me koos teie lastega ka nendel laagripäevadel kogeme.
Eelmise aasta üks lahedaim tagasiside meile endale oli, et enamus lapsi ei teadnud, mis on kondenspiim ning polnud enne käinud avavees ujumas ilma erivarustuseta 🙂

 

Tänavatantsutiim

Jeanette

Olen tantsimisega tegelenud lapsest saati. Minu vanemad olid samuti tantsijad ja lavastajad. Kasvasin põhimõtteliselt üles tantsusaalis.
Treener olen juba 13 aastat. Õppinud väga erinevaid stiile. Olen olnud Märt Agu tantsukoolis tantsuõpetaja ja nüüd viimased 3 aastat Minu Tantsukooli treener. Minu käe alt on läbi käinud tuhanded noored. Osalenud paljudes erinevates projektides. Näiteks muusikal “Libahunt”, Euroopa turnee “Dancing Europe”, lavastanud Eesti Laulu show-d ja olin 3 aastat Getter Jaani tantsija ja koreograaf.

 

Robootikatiim

Mai

Mai on suure kogemustepagasiga robootikaõpetaja, kes tegutseb Laagri Huvikoolis, Tallinna 21. Koolis ja Vinni-Pajusti Gümnaasiumis robootika huviringide juhendajana.

 

Komöödiatiim

Rauno

Rauno Meronen on Ruutu10 improviseerija ja asutajaliige. Ta treenib välja uusi improviseerijaid erinevates vanustes. Rohkem infot Ruutu10 kohta www.ruutu10.ee.

Mustkunstitiim

Fred-Erik

Fred-Erik kuulub oma valdkonna tipptegijate hulka, kellel on märkimisväärsed mustkunstialased teadmised.Täpsem info http://www.mustkunstnik.ee/