Tiimijuhid

VIFO ehk video- ja fototiim

Elina

Fotograafia on minu jaoks elustiil. See tähendab võimalust märgata ümberringi toimuvat läbi minu enda filtri ning näidata ka teistele just seda, kuidas mina maailma tajun. Usun siiralt, et kõik saavad endas sellist märkamist arendada ning seetõttu huvitun lisaks fotograafiale ka pedagoogilise psühholoogia valdkonnast ning tegelen Tallinna Polütehnikumis õpetajatööga. Fotograafia juures on minu meelisvaldkond küll portreed, kuid hea meelega vaatan läbi kaamerasilma ka loodust ning humoorikat igapäevaelu. Täpsemalt saab minu töödega tutvuda kodulehel  www.elinamalleus.com

VIFO ehk video- ja fototiim

Kati

Film ja video on minu elu. Olen filmikunsti õppinud Manchesteri ülikoolis ja töötanud video- ning filmiproduktsioonis juba 10 aastat. Igapäevaselt tegutsen Event Media loovjuhina. See on ilus elu! Minu päevi täidavad väga erinevad ülesanded: stsenaariumi kirjutamine, storyboardi joonistamine, võttekohtade otsimine, lavastamine, filmimine, monteerimine, graafika tegemine, artistidega kohtumine, üritustel video-, heli- või valguspuldis rokkimine…

Kõige tähtsam selle juures minu jaoks on luua teiste inimeste – ehk publiku – ellu lisaväärtust, uusi dimensioone, uusi mõtteid, ilusaid elamusi ja kogemusi. Seda kõik saab filmi- ja videokunsti abil teha ning kõige selle aluseks on LUGU. Kuidas seda läbi pildikeele jutustada, seda me võiksimegi kõik koos õppida.

Minu igapäevase tööga saab tutvuda leheküljel http://www.eventmedia.ee/

Tänavatantsutiim

Elina

 

Liikumine on minu elu. Minu päev algab jooksu või jõusaalitrenniga, jätkub koolilaste tantsutrennide läbiviimisega, pärast seda õpetan tantsima ka kõige pisemaid lasteaiaealisi lapsi ning päev lõpeb taaskord minu enda trenniga- cheerleadinguga. Mõnikord ujun-puhkan-venitan ja teen joogat. Terve elu olen tegelenud erinevate tantsustiilidega ning alati unistanud sellest, et saaksin ise kunagi koreograafiat mõelda ja teisi õpetada. Viimastel aastatel olen aktiivselt olnud Taltech Tantsutüdrukute ridades ja leidnud enda jaoks väga ägeda ja väljakutsuva ala nagu cheerleading. Ka tantsutrennides üritan lastele tekitada soovi teha akrobaatilisi elemente ja rõhutan tegema liigutusi alati teravalt ja suurelt nagu sellele alale omane ja üleüldse tantsule. Lõppude lõpuks leiab igaüks enda jaoks selle õige ala või tantsustiili, milles ta end hästi tunneb. Peamine on kõike proovida ja olla tantsides julge!! Minu eesmärk on pakkuda Sulle lõbusaid, aga ka arendavaid ja mitmekülgseid tantsutrenne!

Seiklustiim

Martin

Olen ellujäämisvaldkonna ja looduses seiklemisega tegelenud pisikesest poisikesest saati. Selle ajaga on tekkinud paras pagas teadmistega, mida teistele edasi anda. Olen aastaid korraldanud ellujäämiskursusi ja muid seiklusi looduses. Minu motoks on, et alati tuleks võtta ette see lisasamm.
 

Robootikatiim

Mai

Mai on suure kogemustepagasiga robootikaõpetaja, kes tegutseb Laagri Huvikoolis, Tallinna 21. Koolis ja Vinni-Pajusti Gümnaasiumis robootika huviringide juhendajana.

 

 

 

 

Mustkunstitiim

Fred-Erik

Fred-Erik kuulub oma valdkonna tipptegijate hulka, kellel on märkimisväärsed mustkunstialased teadmised.Täpsem info http://www.mustkunstnik.ee/

 

 

Teadustiim

Evelin

Tegelen loodus- ja teadusringide juhendamisega, viin loodusretkedele nii lapsi kui täiskasvanuid, meisterdan ja matkan ja tegelen veel päris mitmete põnevate asjadega, mida elu ja sõbrad mulle välja pakuvad. Kokkuvõttes võib vist öelda, et olen üks natuke metsa poole loominguline hing. Mulle meeldib häid emotsioone tekitada ja jagada ning minu töös ongi kõige ägedam see hetk, kui näen, et mõnel lapsel lähevad silmad särama või tekib tema peas kümme uut küsimust, mis teda vastuseid otsima panevad. Loodan, et suudan niiviisi maailma parandada ja looduskeskkonnale uusi häid sõpru leida.
Rohkem infot: www.lohekool.ee
 https://www.facebook.com/lohelooduskool/

Loovustiim

Liia-Mai

Info tulekul